خدمات خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان BMS

مشاوره، طراحی، اجرا و تامین تجهیزات خانه هوشمند و هوشمند سازی ساختمان BMS

با پیاده سازی سیستم هوشمند در یک فضای هتلی علاوه بر ایجاد فضای سرشار از آسایش برای مسافران شما می توانید خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه دهید.

با هوشمندسازی مراکز درمانی،بیمارستان ها و مطب پزشکان علاوه بر صرفه جویی در هزینه های مالی و زمانی آرامش را به بیماران خود هدیه دهید.

smart school

راهکار مدرسه هوشمند

مراکز آموزشی و مدارس نیز می توانند با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و پیاده سازی سیستم های هوشمند فضایی مدرن و مناسب جهت دانش آموزان خود محیا سازند.

خانه هوشمند مقوله ای نوپا در صنعت ساختمان است که به علت امکانات خاص که به ساکنین می دهد، امروزه طرفداران بسیاری به آن تمایل پیدا می کنند.

در دنیای مدرن با رشد شهرهای هوشمند، مراکز تجاری و اداری هوشمند که رفاه زیادی برای مشتریان خود دارند از استقبال بیشتری برخوردار خواهند بود.

smart company factory

راهکار مراکز صنعتی هوشمند

با خودکارسازی خطوط تولید و پیاده سازی سیستم های BMS علاوه بر صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی محیط کاری جذاب برای کارگران ایجاد خواهید کرد.

 

خانه و ساختمان هوشمند نتالتک با تکیه بر توانمندیها و تجارب متعدد خود در فیلدهای اتوماسیون صنعتی و خانگی امکان ارائه خدمات متنوع مشاوره ای ،طراحی، اجرا و پیاده سازی خانه هوشمند و هوشمندسازی ساختمان و نیز نوسازی و بازسازی و تغییر دکوراسیون ساختمان های قدیمی و ایجاد فضایی مدرن و سرشار از آسایش را دارد.

شما می توانید با توجه به کاربری ساختمان خود راهکار مناسب جهت هوشمند سازی خانه، ویلا، محل کار، مطب، بیمارستان، مغازه، کارگاه و هتل خود را انتخاب کرده و از مزایای تکنولوژی های نوین در جهت رفاه حال خود و عزیزان و مشتریانتان استفاده نمائید.

اجرا و راه اندازی

طراحی خاص

مشاوره تخصصی

۵۵۵۵

  • ارائه بهترین راهکار جهت پروزه های شما
  • مشاوره های تخصصی و اختصاصی
  • آنالیز و بهینه سازی پروژه
  • طراحی خاص و متفاوت
  • گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن

خدمات پس از فروش

عیب یابی، تعمیرات و خدمات تخصصی سیستم های هوشمند BMS
netalltech.com-smarthome-bms-maintenance-service

آموزش خانه هوشمند، هوشمندسازی ساختمان، دوربین مدار بسته و دکوراسیون داخلی

برگزاری دوره های تخصصی هوشمند سازی ساختمان BMS و خانه هوشمند، دوربین مدار بسته، برق ساختمان و دکوراسیون داخلی

با توجه به برگزاری دوره های متعدد و متنوع در زمینه اتوماسیون صنعتی و سابقه تخصصی در این زمینه و نیز با تکیه بر تجارب خود در زمینه برگزاری دوره های تخصصی آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS و خانه هوشمند و مشاوره تدوین رشته هوشمند سازی ساختمان در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تمام تلاش خود را برای ارتقاء دانش متخصصین این مرز بوم در زمینه تکنولوژی های نوین سیستم های هوشمند و نیز ایجاد پلی میان صنعت و دانشگاه داریم.

professional_t

بازرگانی (واردات و صادرات)

واردات تجهیزات هوشمند سازی ساختمان و لوازم هوشمند خاص

یکی از تخصص های خانه هوشمند نتالتک بازرگانی بین المللی و واردات و صادرات کالا می باشد. در این راستا خانه هوشمند نتالتک موفق به اخذ نمایندگی تجهیزات هوشمند سازی ساختمان BMS از شرکت های معتبر در نقاط مختلف دنیا شده است. علاوه بر این سفارش گیری و واردات لوازم خاص و لوکس هوشمند بصورت ویژه برای افراد و پروژه های خاص از دیگر خدمات ما در زمینه بازرگانی بین المللی می باشد.

بازسازی و طراحی دکوراسیون و نما

طراحی و اجرای دکوراسیون و نماهای ساختمانی هوشمند و خاص

یکی دیگر از خدمات حرفه ای نتالتک ارائه خدمات دکوراسیون داخلی و بازسازی و نوسازی ساختمان می باشد. علاوه بر این اجرای نمای هوشمند و ارائه راهکارهای ویژه جهت نمای متحرک ساختمان از دیگر تخصص های مجموعه نتالتک است.

smartdecoration-000